• نمونه کار

 • مقالات:

  • استراتژی بهینه سازی وب سایت(سئو) مقدماتی

   استراتژی بهینه سازی وب سایت(سئو) مقدماتی
   هر کسب و کار آنلاین(online business) نیاز مند به سئو است. شما اغلب به سختی شاهد کسب وکارهای آنلاین هستید که در بازیابی خود از سئو استفاده نکرده باشند.سئوتا حد زیادی به این معنای ایجاد یک مرجع برای یک برنداز طریق مطالب ارزشمندو پس از آن به دست آوردن لینک دهنده از طریق آنهاست. سئو یا بهینه سازی وب سایت فرایندی است که هر ساله در حال تحول است که امروزه هر فردی توسط google آن را حفظ می کند.اطلاعات کمی در موردبهترین خدمات کمک زیادی به تصمیم گیرهای کسب وکار می کند بنابراین اجازه بدهید به مواردی که آنچه شما از یک سرویس ارائه دهنده سئو خوب انتظار دارید اشاره ای بکنیم ؟؟

   -یک اتصال امن به سرور:

   وب سایت های تجارت الکترونیک در امور خاص نیازمند به یک ارتباط مطمئن به منظور کتابهای خوب گوگل نیازمند است.بدون امنیت کافی ممکن از تکنیکهای استفاده شود که به دلیل نا امن بودن سایت به سایت امن تری ریدایرکت یا به عبارتی هدایت می شود.

   -شکل یا الگو:

   اسکما(Schemas) کدهای ویژه ای هستند برای گفتن به موتورهای جستجو برای آنچه پیدا می کنند مفید هستند.زمانی استفاده از این اسکما مفید خواهد بود کدهای که توسط تگهای خاص در مکانهای خاص استفاده شده باشدو مهمترین بخش از وب سایت را به ربات های جستجو اشاره شود.

   -بردکرامپ ویا جستجو های داخلی وب سایت:

   یکی از سریع ترین ،راحت ترین و شهودی ترین راه ها برای دسترسی به صفحات استفاده به جای برگشت به صفحه اصلی وسپس از بردکرامپ(breadcrumb )می باشد همچنین یکی دیگر از مواردی که دسترسی به صفحات را آسان می کند ایجاد جستجو در سایت می باشد هر دو این موارد کمک بسیاری در رتبه سئو سایت می کند.
  • حرکت اثر بخش درایو ترافیک سایت

   حرکت اثر بخش درایو ترافیک سایت
   همانطور که می دانید دلایل زیادی برای ایجاد یک وب سایت شخصی وجود دارد امروزه بعضی از افراد به این منبع انلاین به خاطر محبوب شدن این موضوع نیاز دارند و عده ای دیگر به طور جدی تر به این موضوع نگاه می کنند و یک وب سایت یا بلاگ را به عنوان یک ابزار قدرتمندی جهت رشد کسب کار خود می دانند دلیل دوم به هر حال معقول تر به نظر می رسد چون صاحبان این کسب وکار که واقعا خواستار تولید بیشتری وایجاد سود هستندو بدون وب سایت حرفه ای با امکانات بالا به سختی به هدف خود دست نمی یابند. پس از ایجاد یک وب سایت شما باید از مفید بودن سایت خود در درایو ترافیک مطمئن باشید.فرض کنیدشما اهمیت ایجاد یک وب سایت شخصی متوجه می شوید و همچین وب سایتی را ایجاد کردید حال باید چه کاری برای محبوب کردن سایتتان در بین کاربرا ن سایت و درایو ترافیک به سمت آن انجام دهید ؟اجازه دهید ما بخشی ازراه های نتیجه بخش برای جلب توجه مخاطبانتان مطرح نماییم:

   -به روز رسانی مرتب:

   به روز رسانی منظم بازدید کنندگان خود را علاقه مند نگه خواهد داشت در آنچه که شما میخواهید به آنها ارائه دهید. این یک راز تکان دهنده نیست و یا قطعه ای از اخباری که شما برای اولین بارآنرا شنیده باشید، ، ولی این اقدام واقعا کار می کند! به هر حال، سایت شما ممکن نیست شامل پست های بیش از حد بسیاری را نیست اگر مقالات موجود با کیفیت بالا هستند و حاوی محتوای منحصر به فرد. به خاطر داشته باشید که در اغلب موارد شما در محتوای به روز رسانی می کنید، مردم برای بازدید از آن سایت یک بار دیگر بیشتر تشویق خواهند شد این چیزها به هم پیوسته هستند ، به طوری که اهمیت مرحله را دست کم نگیرید. به غیر از اصلی و به طور منظم بودن، مطالب خود باید به خوبی قابل جلب توجه نیزباشد.بیشتر وقت خود را برای اضافه کردن جلوه های بصری، اینفوگرافیک، اخبار پژوهش، فایل های صوتی و غیره بگذارید

   - شبکه های اجتماعی به عنوان یک ابزاری برای توسعه وب سایت:

   یک باور اشتباه است که شبکه های اجتماعی بزرگ تنها برای برقراری ارتباط وجود دارند. این درست نیست! برای کسانی که خودشان صاحبان کسب و کار هستند،که برای درایو سمت ترافیک وب سایت شبکه های اجتماعی یکی از راه های عمده به پسند عامه کسب و کار خود می دانند. اگر شما در حال حاضر با شبکه های اجتماعی ثبت نام کرده اید ، شما ملزم به استفاده از این فرصت هستید! شما ازمقدار حرکت به سمت ترافیک متعجب خواهید شد چون امروزه میلیونها نفر از مردم درگیر شبکه های اجتماعی هستند برای خدمات و محصولات آنها را در این سایت نیاز دارند.

   -بک لینک:

   ارسال لینک خود را در وب سایت های دیگر که محبوب هستند این امر به ویژه کار می کند.گذاشتن لینک ها در وب سایت های دیگر نوشته شده هنوز هم می تواند کمک بزرگی برای درایو ترافیک بیشتر به منابع شما فقط مطمئن شوید که لینک هایتان در وب سایت های محبوب و معتبر پست کنید. در غیر این صورت، این گزینه می تواند به شما بیشتر به شما آسیب برساند.
  • شروع کسب وکا ر تجارت الکترنیک

   شروع کسب وکا ر تجارت الکترنیک
   انجام شروع کسب و کار تجارت الکترونیک در واقع یک کار دشوار ی است که نیاز به تحقیق فراوان و سرمایه گذاری از نظر پول و زمان داردوهمچنین با تعدادی از مشتریان خرید آنلاین افزایش روز به .... قبل از شروع شما باید چیزهای بی شماری در مورد آن بدانید:

   - انتخاب یک محصول برای فروش:

   اول گام و قبل از هر چیز، شما باید برای ساخت یک کسب و کار تجارت الکترونیک آنچه را که شما می خواهید برای ارائه بدانید. بدون شک، این بخش چالش برانگیز است، ، که به بسیاری از تحقیقات و عقل سالم را به تصمیم گیری عاقلانه نیاز دارد خوب است اگر شما ابتدا به بررسی بازار بپردازید و پس از دانستن در مورد روند آینده یک محصول سپس مرحله فروش را انتخاب نمایید.

   انتخاب یک نام برای کسب و کار شما:

   یکی دیگر از سوالاتی که به چالش کشیده میشود و تازه کارا ن با آن مواجه می شوند انتخاب نام مناسب متناسب اهداف خود است بنابراین نامی آسانی را انتخاب کنید که مخاطب آنرا به راحتی خوانده وبراحتی درحافظه خود یادآوری نمایید.بهتر است نامی را که انتخاب می کنید که مشابه دامنه ای باشد که انتخاب می کنید چون قطعا برای کسب و کارتان به یک وب سایت نیاز خواهید داشت.

   ایجاد یک وب سایت :

   داشتن یک وب سایت جارت الکترونیک برای شروع یک کسب و کار آنلاین ضروری است چون پلت فرمی برای تجارت به شما خواهد داد ایجاد یک سایت خوب طراحی شده است کار سختی نیست برای این کار، شما می توانید حتی با یک شرکت تجارت الکترونیک راحی وب سایت در اطراف خودتان مشورت نمایید این ورودی از کسب و کار آنلاین شما است.

   تصاویری با کیفیت بالا:

   بدون شک در حال خرید اینترنتی مردم به خوبی محصولات را نمی توانند ببینند وفقط عکس های دیجیتالی را می بینندکه به آنها در انتخاب درست کمک می نمایید بنابراین قبل از شروع کسب وکار آنلاین فراموش نکنید که برای گرفتن عکس با کیفیت بالا از محصولات و خدمات مرتبط با خود را

   ایجاد یک طرح بازاریابی آنلاین:

   چیزی که مهم است که شما نمی توانید برای اعطا ساخت یک طرح بازاریابی آنلاین به این دلیل امروزه، زمانی که همه چیز دیجیتال می شود، بنابراین، بازاریابی اینترنتی ضروری است. این کمک می کند به افزایش ارزش و ارزش شرکت شما، که در نتیجه کمک می کند به درایو ترافیک به سایت شما و افزایش فروش کلی خود.